Не словом, а ділом: щира подяка за непосильну допомогу в такий складний для нашої країни час

Для країни, а особливо для тих областей, де тривають бойові дії, дуже важливо, що є люди, які займаються підтримкою Збройних Сил України і роблять багато добрих та корисних справ для тимчасово внутрішньо-переміщених осіб.

Тож, сьогодні начальник Ужгородської районної  військової адміністрації Радіон Кіштулинець урочисто висловив подяку, а також вручив невеликі подарунки на знак поваги волонтерам, фізичним особам-підприємцям, підприємствам, громадським та благодійним організаціям і фондам, будівельним компаніям, товариствам, представникам торгівельних та готельно-ресторанних комплексів за активну участь у наданні гуманітарної допомоги Збройним силам України, містам, де проходять бойові дії та внутрішньо-переміщеним особам, які проживають на території Ужгородського району.

Під час заходу присутні мали можливість переглянути добірку фото  моментів передачі гуманітарної допомоги  у вигляді відео презентації.

„Я щиро дякую Вам за своєчасну та необхідну допомогу, в такий складний і не простий час, за те що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих хто її потребує, а всіляко намагаєтеся  внести частку своєї душі і праці у спільну мету –перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом - кожен на своєму фронті!”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 08-06-2022 13:41