Обговорено питання фінансового забезпечення реабілітаційного центру в с.Ратівці

Сьогодні керівники району зустрілися з директором  благодійного  товариства "Центр медико-соціальної реабілітації дітей імені святого Михайла"  с.Ратівці та Закарпатського Обласного Благодійного Фонду " Карітас Святого Мартіна" щодо фінансування реабілітаційного центру на надання їм всебічної підтримки.  Участь у зустрічі також взяв головний лікар Ужгородської районної лікарні.

Сферою благодійної діяльності центру є охорона здоров’я, надання медичних послуг, зокрема з фізичної та психологічної реабілітації дітей області. На провадження господарської діяльності з медичної практики центр має ліцензію.

На сьогоднішній день реабілітаційний центр проводить свою діяльність за рахунок благодійних внесків та спонсорських надходжень. Проте цих коштів не вистачає на функціонування організації. Тому розглядається питання щодо можливості підписання договору з Національною службою  здоров'я України для фінансування центру з державного бюджету. Учасники зустрічі визначили першочергові завдання.

Остання зміна сторінки: 19-05-2020 14:58