Обговорили питання штатної чисельності працівників закладів освіти

Про оптимізацію штатної чисельності працівників закладів освіти говорили на черговій оперативній нараді, яка відбулася за участі голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського, голови районної ради Руслана Чорнака, першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Юрія Фрінцка та працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Доповідала з цього питання начальник відділу освіти, молоді та спорту Маріанна Михайлишина, яка описала про стан штатної чисельності працівників у сфері освіти та можливі варіанти їх вирішення.

За підсумками конструктивного обговорення наради свої позиції вислови всі присутні. Була погоджена „Дорожня карта” щодо проблемних питань.

Остання зміна сторінки: 24-12-2019 15:43