Очільник району ознайомився з роботою КЗ „Публічна бібліотека Сюртівської ТГ”

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, перебуваючи з робочим візитом в Сюртівській громаді, ознайомився з роботою КЗ „Публічна бібліотека Сюртівської сільської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області”.

Комунальний заклад „Публічна бібліотека Сюртівської ТГ” - це об’єднання бібліотек в єдине структурно-цілісне утворення, до якого входять 6 бібліотек-філій. Стан бібліотечного фонду налічує близько 56 тис. примірників.

Радіон Кіштулинець ознайомився з діяльністю, укомплектованістю та створенням належних умов у закладах культури громади, оглянув бібліотеку, ознайомився з її роботою, а також оглянув діючі тематичні зали та клубний заклад. Поцікавився станом відвідуваності бібліотеки, категорією користувачів, поповненням бібліотечного фонду, а також обговорили проблемні питання матеріально-технічного забезпечення.

Користуючись нагодою, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець подякував працівникам бібліотек за плідну роботу та побажав міцного здоров’я, родинного затишку, маленьких та великих щоденних радощів та якомога швидшої спільної перемоги. Окрім того, нагородив працівників бібліотеки грамотами Ужгородської районної державної адміністрації - районної військової адміністрації.

Остання зміна сторінки: 29-09-2022 16:25