Оперативна інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання станом на 17.03.2020

Шановні мешканці Ужгородщини! Наш район – прикордонний, ще кілька днів тому, до тимчасового закриття пунктів пропуску, тут відбувався інтенсивний транзитний рух транспорту і людей. Тому ми не можемо не зважати на ситуацію з коронавірусом COVID-19, який зараз поширюється Західною Європою.

Динаміка захворюваності на COVID-19 у країнах, де вірус уже пішов на спад (у першу чергу це Китай та Південна Корея) доводить, що ефективні попереджувальні заходи зменшують число заражених людей принаймні в десять разів! І ми разом мусимо скористатися цим досвідом.

Разом з тим інформуємо вас, що 17.03.2020 року до сімейних лікарів КНП «Ужгородський районний Центр ПМСД Ужгородської районної ради» було 72 звернень на гострі респіраторні захворювання (з них 2 осіб, які прибули із-за кордону), 3 звернення на гарячу лінію. Разом з тим, 26 осіб перебуває вдома на добровільній самоізоляції, 18 з яких прибули із-за кордону. Жодного пацієнта не було скеровано в КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня».

Станом на  17 березня 2020 року випадків захворювань коронавірусною інфекцією на території Ужгородського району не виявлено.

Головний лікар КНП «Ужгородський районний Центр ПМСД Ужгородської районної ради»  Шинкаренко Л.Ф.

Остання зміна сторінки: 17-03-2020 17:16