Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбувся в обласному центрі Закарпаття.

Понад 300 учасників серед яких: начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита, голова обласної ради Володимир Чубірко, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, міський голова Богдан Андріїв, військові, прикордонники, гвардійці, працівники правоохоронних та силових структур, волонтери та молодь.

Учасники згуртувались, щоб потріотичним забігом вшанувати пам‘ять загиблих Захисників і Захисниць, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також заради того, щоб продемонструвати вдячність і підтримку рідним та близьким наших Героїв.

Пам'ять усіх загиблих у війні з російським агресором вшанували хвилиною мовчання.

Забіг стартував із площі Театральної, учасники могли вибрати дві дистанції – 2,5 і 5 кілометрів.

Забіг в усіх регіонах України об'єднав спортсменів, громадських активістів, підростаюче покоління, і став символічним вшануванням пам'яті Воїнів і подякою Військовослужбовцям та їхнім сім'ям за внесок у збереження територіальної цілісності нашої України!

З глибокою шаною до тих,

хто віддав найдорожче заради України!

Остання зміна сторінки: 26-09-2022 10:14