погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також єдиного соціального внеску, що обліковується в податковому органі обговорили в Ужгородській РВА

Про погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також єдиного соціального внеску, що обліковується в податковому органі, йшлося на засіданні тимчасової комісії, сьогодні, 27 жовтня, під головуванням заступника начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин.

У засіданні взяли участь члени комісії та представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, державної податкової інспекції ГУДПС у Закарпатській області, управлінь і структурних підрозділів районної військової адміністрації.

На засіданні заслухали, представників Держпраці, Пенсійного фонду, державної податкової інспекції ГУДПС у Закарпатській області та обговорили подальші кроки для ліквідації боргу із заробітної плати в районі, погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України підприємствами району та сплати податків. За статистичними даними станом на сьогодні залишається наявна заборгованість з виплати заробітної плати у Великоберезнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ДП „Агропромислової фірми „Леанка”, КНП ”Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка”, ДП „Закарпатський облавтодор” ВАТ „Державна акціонерна компанія „Автомобільні дороги України”, ТОВ „ЧОПЗОВНІШТРАНС”.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення з метою дотримання норм чинного трудового законодавства. Питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати в Ужгородському районі перебуває під постійним контролем керівництва Ужгородської РВА.

Остання зміна сторінки: 31-10-2022 13:17