Посилено контроль за дотриманням карантинних заходів

Відповідно до рішення районної комісії ТЕБ та НС від 20.08.2020 №19 на території району посилено контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки, особливо, які стосуються пасажирських перевезень у громадському транспорті та роботи розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо) згідно постанови Кабінету Міністрів України 12 серпня 2020 року № 712 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня  2020 року № 331 і від 22 липня 2020 року № 641”.

Сьогодні робоча група у складі працівників Ужгородського районного відділення поліції, Ужгородського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області та райдержадміністрації здійснила виїзд в населені пункти району з метою перевірки дотримання громадянами та суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів.

Зокрема сьогодні проведено 23 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання (13 – продовольчих магазинів, 7 – закладів громадського харчування, 3 – ринки), під час  яких  складено три приписи (протоколи) за порушення вимог протиепідемічного режиму .

Робота у зазначеному напрямку продовжується. Моніторингові перевірки проводитимуться щоденно.

Закликаємо відповідально поставитися до карантинних обмежень. Бережіть здоров’я!

Остання зміна сторінки: 21-08-2020 16:01