Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОККО-ДРАЙВ» (ТОВ «ОККО-ДРАЙВ»)

Ідентифікаційний код суб’єкта господарювання за єДРПОУ: 39228137

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти: 82660, Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Славсько,  вул. Франка Івана, 14-А, тел: +38(032) 29-89-601,  office@gng.com.ua

Місцезнаходження об’єкта:

АЗК №7 (88015, Закарпатська область, Ужгородський р-н, Ужгородська ОТГ, м. Ужгород, вул. Баб`яка, 5).

Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючих об’єктів  АЗК №7, які відносяться до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Остання зміна сторінки: 03-06-2024 11:42