Презентовано концепцію – Інститут «Консультант Роботодавця»

Сьогодні, 12 лютого, в Закарпатському обласному центрі зайнятості відбувся Круглий стіл на тему “Консультант роботодавця. Застосування нових сучасних форм роботи, що сприятимуть вирішенню проблеми дефіциту кадрів”, в якому взяла участь заступник голови райдержадміністрації Рената Манайло-Приходько.

Відкриваючи «круглий стіл» директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич відзначив, що метою зустрічі є мотивація, навчання тих, хто в пошуку роботи, підлаштування під вимоги кваліфікації знань, які потрібні для того чи іншого роботодавця.

Під час заходу присутні говорили про розширення комунікацій та запровадження нових підходів до надання послуг роботодавцям, легальність працевлаштування і небажання частини працівників офіційно оформлювати стосунки з роботодавцем. Йшлося і про можливість та потребу перекваліфікації працівників у випадку незатребуваності професії чи низького доходу в тій сфері.

Учасникам презентовано сервіс – Інститут «Консультант Роботодавця» та ознайомлено з основними перевагами нового проєкту, мета якого – врегулювання дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили, кадрове забезпечення роботодавців області, задоволення потреб шукачів роботи.

Для цього планують впроваджувати е-сервіси, застосовувати рекрутинговий підхід при пошуку кандидатів на вільні робочі місця тощо.

Остання зміна сторінки: 12-02-2020 17:30