Про стан будівництва амбулаторій та підготовку закладів освіти району до нового навчального року говорили на нараді при голові РДА

28 серпня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів нараду з головами сільських рад, на порядок денний якої було винесено два питання:

1. Про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини в населених пунктах району;
  2. Про підготовку навчальних закладів району до 2020-2021 навчального року.

З першого питання інформувала Москалюк Лілія Дмитрівна – начальник відділу регіонального розвитку райдержадміністрації, яка зазначила, що в рамках державної програми по реалізації заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок державної субвенції та спів фінансування з місцевого бюджету будується 7 нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини з дотриманням всіх вимог МОЗ, а також придбанням автомобілів та телемедичного обладнання.

Перші три амбулаторії  в селах Батфа, Р.Комарівці та Кам’яниця розпочали будівництво ще на початку 2019 року, відповідно до укладених договорів з підрядними організаціями. Замовник робіт – райдержадміністрація.

На сьогоднішній день ступінь будівельної готовності амбулаторії в с.Батфа  складає 99%. Будівництво завершено. Замовлено медичне обладнання, завершується його поставка на об’єкт. Орієнтовний термін здачі в експлуатацію вересень 2020 року.

В с.Кам’яниця тривають внутрішні опоряджувальні роботи. Ступінь готовності об’єкта складає – 75%. Орієнтовний термін здачі в експлуатацію жовтень 2020 року.

В с.Р.Комарівці об’єкт введено в експлуатацію.

Також за рахунок коштів державної субвенції в районі в 2020 році розпочато будівництво ще 4-х амбулаторій в селах Невицьке, Ратівці, Коритняни, Есень, де замовником проектів були сільські ради.

На сьогоднішній день успішно реалізується проект в с.Коритняни. Завершуються роботи по внутрішньому опоряджуванню. Ступінь готовності об’єкта складає – 70%. Орієнтовний термін здачі в експлуатацію жовтень 2020 року.

В с.Невицьке завершено роботи по влаштуванню армопоясу під перекриття будівлі. Ступінь готовності об’єкта складає – 30%.

В с.Ратівці тривають роботи по зведенню стін на об’єкті. Ступінь готовності об’єкта складає – 20%.

Щодо будівництва амбулаторії в с.Есень - тривають тендерні процедури.

Голова райдержадміністрації Вячеслав Миколайович зазначив, що будівництво зазначених амбулаторій стоїть на особистому контролі керівництва області та району.

Про підготовку навчальних закладів району до 2020-2021 навчального року доповідав в.о. начальника відділу освіти Сливка Павло Петрович.

На сьогоднішній день навчальні заклади району повністю готові до початку нового навчального року, з дотриманням карантинних заходів. Також в навчальних закладах триває підготовка до опалювального сезону.

Павло Петрович зазначив, що в районі є зміни в мережі закладів освіти, зокрема Невицька та Гутянська початкові школи, які до цього часу були закриті, розпочнуть навчальний процес. Також, в районі триває процес утворення опорних закладів освіти. Наразі конкурсною комісією відібрано та схвалено 6 проектів, серед яких: Середнянський освітній округ, опорний заклад освіти – Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, філії – Ірлявська початкова школа, Дубрівська, ЗОШ І-ІІ ступенів; Концівський освітній округ, опорний заклад освіти – Концівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, філії – Минайська ЗОШ І ступеня; Худлівський освітній округ, опорний заклад освіти – Худлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, філія –Верхньосолотвинська початкова школа; Коритнянський освітній округ, опорний заклад освіти – Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, філія – Часлівецька початкова школа; Кам’яницький освітній округ, опорний заклад освіти – Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, філія – Гутянська початкова школа; Оноківський освітній округ, опорний заклад освіти – Оноківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, філія – Оріховицька ЗОШ І ступеня.

Наразі триває узгодження із місцевими радами утворення опорних закладів освіти на базі Есенської, Руськокомарівської та Сюртівської шкіл.

Остання зміна сторінки: 28-08-2020 15:56