Проведення методичних занять із посадовими особами, що  відповідають за питання цивільного захисту у територіальних громадах Ужгородського району

З метою якісного планування, організації та здійснення заходів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на території об’єднаних територіальних громад Ужгородського району було сплановано та проведено методичне заняття на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Заняття проводилось із залученням посадових особі, що відповідають за питання цивільного захисту у територіальних громадах району.

Під час занять були розглянуті питання, а саме:

1. „Відносини, що регулюються Кодексом цивільного захисту України, визначені терміни, правова основа цивільного захисту, класифікація надзвичайних ситуацій, основні принципи здійснення цивільного захисту”.

2. „Єдина державна система цивільного захисту та її складові. Повноваження органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, завдання та обов’язки суб’єктів господарювання, права та обов’язки громадян України у сфері цивільного захисту”.

3. „Перелік документів з питань цивільного захисту, що розробляється органами місцевого самоврядування”.

4. „Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій. Оповіщення та інформування суб’єктів забезпечення цивільного захисту. Запобігання надзвичайним ситуаціям. Реагування на надзвичайні ситуації та ліквідація їх наслідків”.

Остання зміна сторінки: 02-12-2021 15:10