Проведено нараду щодо передачі амбулаторії в с.Р.Комарівці

27 лютого 2020 р. відбулася робоча нарада за участі голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського, першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко, керівника апарату Руслани Боднарюк, головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради" Лариси Шинкаренко, заступника начальника фінансового управління Лариси Юричко, Руськокомарівського сільського голови Віталія  Білака.

Під час наради надано рекомендації голові виконавчого комітету Руськокомарівської сільської ради щодо оформлення необхідних документів для укладення договору оренди, з метою передачі об’єкту „Амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Руські Комарівці Ужгородського району” Ужгородському районному центру первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради.

Остання зміна сторінки: 27-02-2020 17:49