Привітання голови райдержадміністрації Радіона Кіштулинця з Днем місцевого самоврядування

Шановні голови і депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Ужгородського району! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

День місцевого самоврядування – це чудова нагода ще раз нагадати собі, яка велика відповідальність лежить на плечах тих, хто обраний представляти інтереси наших мешканців у радах всіх рівнів.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави в цілому.

Тож від щирого серця вітаю з днем місцевої демократії всіх, хто причетний до місцевого самоврядування. Впевнений в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягнення нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Бажаю всім міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра, витримки і стійкості, благополуччя і достатку. Нехай непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                                      Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 07-12-2021 09:29