Радіон Кіштулинець оглянув заклади освіти Сюртівської ТГ

Під час візиту в Сюртівську територіальну громаду начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець не оминув і заклади освіти, які надають освітні послуги юним жителям громади. Особливу увагу зосередив на облаштуванні укриттів.

Питання забезпечення належної безпеки школярів та вихованців дошкільних закладів було і залишається під номером один впродовж останніх кількох місяців. У дітей повинна бути можливість здобути належну освіту, а влада зобов’язана створити для цього всі умови.

Радіон Кіштулинець оглянув стан існуючих укриттів Паладь-Комарівецької та Ратівецької гімназій (ЗЗСО І-ІІ ст.) ознайомився з роботою закладів, поспілкувалася з дітьми і працівниками освітніх закладів. Окрему увагу керівник району закцентував на підготовці до початку опалювального сезону та можливості використання альтернативних видів освітлення і палива у випадку виникнення непередбачуваних обставин.

А також, з нагоди Дня працівників освіти, який щороку відзначається в Україні у першу неділю жовтня, очільник району привітав освітян громади та висловив їм подяку за високий професіоналізм і значний внесок у розвиток галузі освіти. За сумлінну і творчу працю на освітянській ниві, досягнення вагомих успіхів у справі навчання й виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти, кращим представникам галузі Радіон Кіштулинець вручив грамоти Ужгородської районної державної адміністрації - районної військової адміністрації.

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 11:44