Ремонт та утримання дороги національного значення Н – 13, Львів — Самбір — Ужгород між селами Жорнава та Ставне обговорили начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець з головою Ставненської громади.

Дорога Н-13 Львів — Самбір — Ужгород, загальнодержавного користування, яка з'єднує 12 сіл Ставненської громади з районним та обласним центром, також Закарпатську та Львівську області, в межах сіл Жорнава і Ставне, на даний час в жахливому стані та потребує капітального ремонту.

Присутні, оглянули стан дороги та обговорили можливі варіанти ремонту вищевказаної ділянки.

Також, під час візиту в Ставненську громаду Радіон Кіштулинець відвідав залізничну станцію в селі Волосянка.

Тут посадовці обговорили питання щодо здійснення ремонту залізничного перону, оскільки перон засипаний камінням, плити не викладені, при під’їзді поїзду на станцію це ускладнює посадку і висадку пасажирів. Ремонтні роботи на даному пероні розпочато ще минулого року, але не завершено, також у зимовий період в зв’язку з наведеним є труднощі при прибиранні снігу та ожеледиці.

Радіон Кіштулинець запевнив що посприяє у вирішенні даних питань та візьме їх на особистий конроль.

Остання зміна сторінки: 31-10-2022 13:33