Робоча нарада щодо видалення аварійно-небезпечних дерев

В рамках державної програми «Велике будівництво» планується проведення поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород, в тому числі в межах Ужгородського району.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення надзвичайних ситуацій та з метою підготовки автодороги Н-13 до проведених вказаних ремонтних доріг, необхідно завершити роботи по вирубці аварійно-небезпечних дерев вздовж ділянки дороги на межі Ужгородського району. Саме це питання сьогодні під час робочої зустрічі обговорили голова райдержадміністрації Дворський Вячеслав Миколайович та заступник директора Служби автомобільних доріг в Закарпатській області  Рурич Василь Андрійович.

Як повідомив голова райдержадміністрації, на даній ділянці автодороги на території Кам’яницького лісництва вже проведено комісійне обстеження аварійно-небезпечних дерев, про що складений відповідний акт. Найближчим часом питання про погодження видалення аварійно-небезпечних дерев буде винесено на розгляд комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 15-07-2020 16:37