Робоча зустріч з директором Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з директором Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України Степаном Сембером та представником центру Василем Паппом.

Присутні обговорили організаційно-економічні засади зміцнення потенціалу територіальних громад.

Воєнний час гуртує українське суспільство дедалі тісніше. Спільно в єдиному пориві всі працюють на досягнення спільної мети – викинути окупанта за межі нашої держави. Тому безумовним пріоритетом сьогодення стає визначення першочергових завдань, які мають покладатися на органи місцевого самоврядування територіальних громад, задля того, щоб, з одного боку, забезпечити їх максимальну ефективність в управлінні ресурсним потенціалом відповідних територій, а з іншого – налагодити координацію діяльності всіх владних інституцій з метою забезпечення відновлення економіки.

«Стан економічного зростання району прямо залежить від фінансової спроможності громад, їх можливості займатися місцевим розвитком на своїй території для забезпечення та раціонального використання наявного потенціалу, а також ефективної організації циклу життєдіяльності їх мешканців із залученням незадіяних джерел розвитку території», – наголосив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 18-10-2022 14:25