Робота АЗПСМ та ФАПів району в умовах карантину

Згідно Наказу МОЗ України від 13.03.2020 року № 663 « Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення  на території України  випадків COVID -19» усі АЗПСМ та ФАПи КНП «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомого Ужгородської районної ради» працюють в умовах карантину з 12.03.2020 року.

А саме:

1. Консультування та виписування рецептів по Програмі «Доступні ліки» пацієнтам, проводиться  дистанційно (в телефонному режимі)  згідно з Алгоритмом дій сімейного лікаря в умовах карантину.
  2. Дистанційне ведення та моніторинг осіб, які повернулися із за корону. Надання всім особам , які перебувають на самоізоляції Пам’ятки про умови самоізоляції.
  3. Щоденний моніторинг дотримання самоізоляції та  стан здоров’я осіб, які повернулися із за кордону.
  4. Подання щоденної інформації, щодо звернення осіб з діагнозом ГРВІ.
  5. Тісна співпраця з органами місцевого самоврядування щодо моніторингу осіб які повернулися із за кордону.
  6. Співпраця з  КНП « УРКЛ УРР ЗО» та з службою екстреної допомоги щодо Алгоритму дій в умовах карантину
  7.  Надаємо допомогу дітям  то 3 років та важкохворим пацієнтам.
  8. Згідно наказу МОЗ України від 11.10. 2019 № 2070 " Про внесення змін до Календаря профілактичних щеплень в Україні та Переліку медичних проти показів до проведення профілактичних щеплень", проводиться планове  щеплення дотримуючись п.5.4 даного документу , що під час карантинних заходів дозволено робити вакцинацію. Варто оцінити зручність і реальність того, як дістатись до місця вакцинації, мінімізувати або повністю виключити можливість контакту з хворими людьми. Ми не знаємо скільки триватиме ситуація з COVID - 19, але ми повинні захистити дітей від інфекцій  від яких існують вакцини.

На сьогоднішній день усі працівники забезпечені засобамиіндивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Проводиться робота по поповненнюта забезпеченню засобами  індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Просимо усіх жителів Ужгородщини суворо дотримуватись правил карантину які введені на всій території України.

Остання зміна сторінки: 30-03-2020 16:12