РОЗШИРЕНА НАРАДА З ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів розширену нараду з головами територіальних громад району. Участь в нараді, також, взяли перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин, керівник апарату Руслана Боднарюк.

На нараді розглядалися питання щодо впровадження заходів з енергоефективності в багатоквартирних будинках в рамках державної програми енергомодернізації „Енергодім”; про організацію обліку фонду захисних споруд цивільного захисту та функціонування автоматизованих систем централізованого оповіщення на території територіальних громад.

Регіональний консультант у Закарпатській області, програма IFC з підтримки Фонду енергоефективності України Руслан Попітченко розповів про програму «Енергодім», яка є інструментом з енергомодернізації житла для ОСББ. Він зазначив, що програма „Енергодім”, була розроблена з урахуванням кращих практик сусідніх європейських країн, розповів про основні технічні вимоги до вибору обладнання та матеріалів, етапи реалізації проектів з підвищення енергоефективності будівель та відшкодування коштів після кожного етапу. В рамках програми співвласники багатоквартирних будинків можуть вибрати один з двох пакетів з енергоефективності.

“Фонд енергоефективності пропонує грантову підтримку громадян у ваших населених пунктах завдяки програмі „Енергодім”. Ця підтримка стає особливо актуальною в умовах високої вартості енергоносіїв в опалювальний період, адже реалізація енергоефективних заходів за програмою дає змогу громадянам споживати менше енергії та відповідно заощаджувати кошти на комунальних послугах”, - зазначив Руслан Попітченко.

Крупнік Вячеслав Ярославовичв.о. начальника відділу цивільного захисту райдержадміністрації проінформував про організацію обліку фонду захисних споруд цивільного захисту та функціонування автоматизованих систем централізованого оповіщення на території об’єднаних територіальних громад Ужгородського району, з метою впорядкування документального та електронного обліку захисних споруд цивільного захисту та проведення комплексу заходів щодо забезпечення належного їх функціонування.

Остання зміна сторінки: 25-11-2021 16:02