Шановна громадо! Шановні захисники України!

Сьогодні наша країна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Надзвичайно важливо згадувати та гідно вшановувати подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою.

Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашими містами, даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати, розвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини тут, у тилу.

Низький уклін рідним і близьким загиблих героїв. Нема у світі нічого такого, що могло б замінити втрату сина, чоловіка, батька, брата.

Серцем, душею та розумом ми відчуваємо, що найдорожчим є мир, найсвятішою є перемога над ворогом, а найповажнішим — мужність та героїзм наших воїнів, які пліч-о-пліч відстоюють Батьківщину, віру, культуру та право кожного українця на життя та свободу!

З почуттям глибокої поваги вклоняємося своїм захисникам та дякуємо за незалежність держави.

Світла пам’ять та шана усім загиблим захисникам рідної землі!

З повагою голова райдержадміністрації Вячеслав ДВОРСЬКИЙ! .

Остання зміна сторінки: 29-08-2020 08:49