Створюємо ліси разом

Сьогодні, разом школярами Великодобронської громади, лісівниками ДП „Ужгородське лісове господарство” начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець долучився до важливої екологічної ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна».

Глава держави ініціює висадку 1 мільярду нових дерев за 3 роки по всій країні. Це дозволить збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів уже за 10 років!

У межах акції «Створюємо ліси разом» на території Великодобронського лісництва за кілька годин висадили понад тисячу дерев дуба, бука, ясеня, берези.

Головною метою акції є створення лісових насаджень, висадка дерев, поширення цієї теми серед усіх верств населення, аби змінити екосвідомість людей для шанобливого ставлення до природи. Тож сьогодні поряд з дорослими участь в акції брало понад три десятка дітей, які дбайливо висаджували новий ліс.

„Сьогодні кожен українець особливо має розуміти важливість справи відтворення лісу, висаджування дерев. Україна і на фронті, і в тилу бореться за своє майбутнє. І майбутня незалежна, вільна Українська держава має бути з лісами! Кожне посаджене дерево – це вагомий внесок у зелену скарбницю майбутнім поколінням, нагадування про нескореність та героїчну боротьбу за свободу і незалежність України!”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 31-10-2022 13:12