Урочисте відкриття багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Дубриничі

27 листопада, у селі Дубриничі Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади на території ліцею відбулося урочисте відкриття багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Урочисто відкрити спортивний об'єкт в громаді приїхали Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА та народний депутат України команди Президента Михайло Лаба.

Вітаючи присутніх з цією подією голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець зауважив, що завжди приємно брати участь у відкритті нових об’єктів. Радіон Вододимирович висловив сподівання, що такі заходи сприятимуть розвитку різних видів спорту в селі Дубриничі.

«Розвиток спорту, популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед дітей, молоді та дорослих – одне з важливих завдань, тому на новому багатофункціональному спортивному майданчику зі штучним покриттям створено усі комфортні умови для занять спортом та фізичною культурою», - наголосив голова району.

Право перерізати символічну стрічку та провести перший удар по м’ячу у ворота надали почесним гостям, які також зіграли в товаристський мач з Дубриницькими футболістами.

Проєкт реалізовано за кошти субвенції державного бюджету на соціально-економічний розвиток Закарпатської області та залишків освітньої субвенції у межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Остання зміна сторінки: 29-11-2021 08:51