В обласному центрі Закарпаття на набережній Незалежності відбувся мітинг-реквієм

Щороку, в четверту суботу листопада, в День пам’яті жертв голодоморів в Україні, проходить Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті» в нагадування про мільйони наших співвітчизників, які загинули від штучного голоду.

Біля пам'ятника жертвам голодоморів в обласному центрі Закарпаття на набережній Незалежності відбувся мітинг-реквієм. Згадати мільйони співвітчизників, які загинули страшною смертю від голоду, із колосками пшениці та лампадками прийшов Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА разом з керівництвом області та міста, представниками правоохоронних структур, депутатими, священнослужителями, громадськістю.

Пам'ять безвинних жертв присутні вшанували загальнонаціональною хвилиною мовчання.

Запалювання свічок – традиційний спосіб вираження поваги і вшанування. У річницю події їх запалюють на центральних площах міста, біля пам'ятників жертвам Голодомору.

"Нашим спільним обов'язком, є гідно вшанувати вбитих голодом жертв і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням. Потрібно переосмислити життєві цінності та усвідомити, що сьогоднішніми діями ми творимо майбутнє", - голова Ужгородської РДА Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 29-11-2021 08:54