В райдержадміністрації відбулася зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У рамках відзначення Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС 12 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу», мета якого -  посилення уваги до повсякденних потреб жителів району, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації для виявлення соціальних проблем та їх вирішення.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, заступник голови районної ради Степан Мацко, голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» в Ужгородському районі Тиберій Штефанець, представники медичної, соціальної галузі району, Пенсійного фонду  та запрошені  учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв-ліквідаторів, які загинули під час аварії на ЧАЕС.

Голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський звернувся до запрошених  зі словами вдячності та глибокої шани за виявлену мужність. Побажав міцного здоров’я та наголосив, що двері його кабінету завжди відкриті для діалогу, а всі проблемні питання будуть взяті на контроль керівництва.

У рамках засідання присутні обговорили питання соціального, медичного та пенсійного забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС: компенсаційні виплати, пільги, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортним лікуванням. Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС мали нагоду поставити запитання, що їх турбують представникам відповідних структур, та отримали вичерпні відповіді.

За підсумками зібрання, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС заручилися підтримкою районної влади. В свою чергу, голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» в Ужгородському районі Тиберій Штефанець подякував їм за підтримку і допомогу.

Остання зміна сторінки: 12-12-2019 14:09