В райдержадміністрації відбулися внутрішні навчання щодо заповнення е-декларацій

19 лютого в райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з питань е-декларування у 2020 році для працівників райдержадміністрації.

З 1 січня 2020 року почався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік. На семінарі головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату (до повноважень якого входить виявлення і запобігання корупції), роз’яснила вимоги до заповнення електронної декларації, акцентувавши увагу на змінах, внесених до Закону України „Про запобігання корупції”.

Питання стосувалися відомостей про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, інформації про банківські рахунки, визначеного кола сім’ї суб’єкта декларування, а також особливості заповнення відомостей щодо видатку на митне оформлення транспортного засобу. Зміни також стосуються кола суб’єктів, які зобов’язані подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.  Окремо також зупинилися на питанні відображення у декларації кредитних та інших грошових зобов’язань, що виникли у декларанта у звітному періоді.

Також на навчанні керівник апарату райдержадміністрації висвітлила питання щодо ведення роботи з питань управління персоналом згідно законодавства про державну службу та належного дотримання виконавської дисципліни у роботі з документами. 

Остання зміна сторінки: 19-02-2020 17:23