В районі працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції

Сьогодні відбулось засідання Районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції, який утворений для забезпечення безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації  медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19 в районі.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації 30.03.2020 №128 керівником  робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації визначено першого заступника голови райдержадміністрації Мацко Христину Карлівну. Розпорядженням керівника робіт (Мацко Х.К.) утворено районний штаб з представників відповідних районних установ і організацій та затверджено склад робочих груп штабу. Начальником штабу призначено Малка Романа Миколайовича, завідувача  сектору цивільного захисту райдержадміністрації. Місцем роботи Штабу визначено кабінет № 309 в адмінбудівлі РДА за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська, 10. Телефон (0312)61435 .

Під час засідання обговорили  основні організаційні питання щодо виконання усіма службами поставлених завдань, організацію злагодженої роботи та посилення взаємозв’язку між ними для ефективної боротьби з хворобою.

Розглядається питання створення в районі мобільної медичної бригади, яка буде виїжджати до пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19

Обговорено заходи щодо закупки і отримання засобів індивідуального захисту та дезінфекційних  засобів. Розглянуто алгоритм дій щодо надання щоденної допомоги особам, які потребують особливої допомоги та опіки під час карантину: одинокі пристарілі,  люди з інвалідністю.

Щодня опрацьовуються списки осіб, які повернулися з-за кордону та потребують самоізоляції. Адже самоізоляція - найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Нагадуємо, що на території району також діють "гарячі” телефонні лінії, зателефонувавши на які ви зможете отримати фахову консультацію з питань профілактики поширення коронавірусу COVID-19 та порядку дій у разі виникнення підозри за це захворювання:

0509441461- Шинкаренко Лариса Федорівна, головний  лікар КНП "Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради"

(0312)66-22-22 –КНП „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради”.

Остання зміна сторінки: 31-03-2020 15:46