В Ужгородському районі розпочалась робота із забезпечення найбільш важливих верств населення продуктовими наборами

Міністерство соціальної політики України та мережа продуктових магазинів «АТБ» розробили спільний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.

Сьогодні працівники Ужгородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вже отримали 405 продуктових пакетів та доставили їх додому до тих, хто цього потребує.

Загалом, протягом квітня Ужгородському району буде виділено 2462 продуктові набори, що складаються з товарів першої необхідності, та будуть передані одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення району.

Завдяки проекту тисячі людей зможуть залишатися вдома та отримувати продукти.

Остання зміна сторінки: 07-04-2020 17:24