Відбулась зустріч з іноземним інвестором

25 лютого 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та голова районної ради Руслан Чорнак провели робочу зустріч із директором польської дорожньо-містобудівної компанії «ERBEDIM» Кшиштоф Вуйцікт та  директором будівельної компанії „Діжле Україна”. ERBEDIM – успішна польська фірма,  яка займається ремонтно-будівельними роботами при будівництві доріг та мостів, зі сталою позицією у своїй галузі.

Метою зустрічі стала зацікавленість польської компанії галуззю дорожнього будівництва в Закарпатті.

Очільники району ознайомили присутніх з дорожньою мережею району, зокрема з станом доріг в районі та основними нормативними вимогами щодо проведення тендерних процедур. Повідомили, що з 01 березня будівництвом та утриманням існуючої мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення в області займатиметься державне підприємство “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області”.

Остання зміна сторінки: 26-02-2020 15:13