Відбулася апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Вячеслава Дворського, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Христини Мацко та Ренати Манайло-Приходько, керівника апарату райдержадміністрації Руслани Боднарюк та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Очільник району заслухав інформацію керівників  структурних підрозділів про проблемні питання та запропонував висловити своє бачення вирішення проблем і надати усі пропозиції керівництву.

Зокрема, з метою надання якісних послуг керівники висловили бачення щодо підсилення сектору державної реєстрації та управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Підняли питання щодо списання матеріальних цінностей. А також, начальник районного відділу капітального будівництва Лариса Ворю повідомила про дотримання календарних строків підрядником з будівництва амбулаторії в с.Кам’яниця.

Підсумовуючи нараду, Вячеслав Миколайович наголосив на необхідності посилення виконавської дисципліни керівників відповідних служб та підрозділів, запевнив, що завжди відкритий до діалогу.

Остання зміна сторінки: 02-03-2020 16:28