Відбулось засідання протиепідемічної комісії щодо запобігання поширенню коронавірусу

Сьогодні, 11 березня, голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський   провів позачергове засідання  надзвичайної протиепідемічної  комісії райдержадміністрації щодо запобігання виникненню на території району  короновірусної хвороби.

Члени комісії обговорили заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території району інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 та прийняли  рішення:

запровадити  у дошкільних навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти району (включаючи НВК, ДШМ, РЦДТ, ДЮСШ) тритижневий карантин, починаючи із 12.03.2020 до 03.04.2020, та посилити в них дезінфекційні заходи;

заборонити відвідування хворих у стаціонарних закладах охорони здоров’я  та осіб, що перебувають у закладах сфери соціального захисту;

ввести в закладах охорони здоров’я та у закладах сфери соціального захисту підвищений протиепідемічний режим;

усім закладам і установам, підприємствам, органам влади різного рівня - утриматися від організації та проведення масових заходів, в тому числі культурно-розважальних.

Також під час засідання підняли питання щодо необхідності забезпечення працівників громадської сфери та окремих служб засобами індивідуального захисту, витратними матеріалами для особистої гігієни (серветки, дозатори з рідким милом, спиртовмісні антисептики).

Остання зміна сторінки: 11-03-2020 20:29