Відбулося перше засідання Ради з питань ВПО, які проживають на Ужгородщині

Станом на 30 листопада 2023 року на Ужгородщині проживає13189 внутрішньо-переміщених осіб.

Районна адміністрація докладає максимум зусиль, щоб допомогти українцям, які змушені були залишити свої домівки, подолати головні виклики війни – забезпечити їх житлом, їжею, одягом, харчуванням тощо. Рада з питань ВПО – це інструмент діалогу та взаємодії українців, які через війну змушені були покинути свій дім, із владою. Рада шукатиме системні розв’язання проблем ВПО, пропонуватиме їх місцевій владі, братиме участь у розробці спільних рішень. Рада підказуватиме, як влада може допомогти переселенцям інтегруватися у громаду, ефективно забезпечити їх житлом та всім необхідним для життя.

30 листопада за участі заступника голови Ужгородської РВА Віталія Дупина, представників благодійних фондів “Наємія” та "Щасливі серця", внутрішньо переміщених осіб , фахівців районної адміністрації, відбулось перше засідання Ради з питань ВПО.

Перше засідання завжди дуже важливе. Це старт, який задає настрій всій подальшій роботі, – наголосив Віталій Дупин. — Бажаю вам плідно та конструктивно співпрацювати над розв’язанням проблем, пов’язаних з адаптацією та інтеграцією тих українців, які знайшли прихисток в нашій громаді. Зі свого боку обіцяю максимальну підтримку. Вірю, що наша Рада ВПО буде продуктивною, ефективною, а головне — корисною як для самих переселенців, так і для громади.

У ході зустрічі обговорили питання щодо організації роботи та подальший вектор співпраці, обрали голову ради ВПО Антона Фоміна, внутрішньо-переміщена особа, засновник БФ «БЛАВАТ», заступника та секретаря Ради ВПО та затвердили план роботи.

Тільки спільними зусиллями ми збудуємо вільну, незалежну, правову державу. Разом до перемоги!

Остання зміна сторінки: 30-11-2023 12:46