ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Сьогодні, 17 липня, в райдержадміністрації відбулося позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний виносились 2 питання:

І. Про стан епідемічної ситуації в районі в умовах карантинних обмежень.

ІІ. Про видалення аварійно-небезпечних дерев на території лісового фонду Кам’яницького лісництва уздовж автодороги Н-13 Львів-Самбір-Ужгород км 221+600 до межі ДП „Перечинський лісгосп”.

Заслухавши інформацію про епідеміологічну обстановку в районі, взявши до уваги рішення регіональної комісії, комісія вирішила дозволити проводити на території району:

•  діяльність закладів культури виключно з наповненістю до 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або не більше однієї особи на 5 метрів квадратних площі закладу культури;
  •  роботу розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки  замовлень та замовлень на винос, виключно у період від 7-ої години до 23-ої години із дотримання усіх карантинних вимог та протиепідемічних заходів.

Залишаються обмеження щодо руху громадського автотранспорту на вихідних та свята.

Ужгородським районним управління ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області та Ужгородським районним відділенням поліції УВП ГУ НП у Закарпатській області буде продовжено посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у громадських місцях.

Заслухавши інформацію із ІІ питання порядку денного, комісія вирішила що, дерева, які знаходяться на території лісового фонду Кам’яницького лісництва уздовж автодороги Н-13 Львів-Самбір-Ужгород км 221+600 до межі ДП „Перечинський лісгосп” є аварійно-небезпечними і такими, що підлягають видаленню.

ДП „Ужгородське лісове господарство” вжити відповідних та необхідних заходів щодо видалення аварійно-небезпечних дерев відповідно до чинного законодавства, включаючи прибирання території автодороги (гілок) після проведення відповідних робіт.

Остання зміна сторінки: 17-07-2020 16:33