Відбулося засідання сесії районної ради

Сьогодні, 5 червня, голова районної ради провів  чергове 39 засідання сесії. В роботі взяли участь: голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, начальник райвідділу поліції Вячеслав Крулько, начальник Перечинського міжрайонного відділу СБУ Михайло Лях, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів та організацій, служб району, представники ЗМІ та інші. Зареєструвалися 31 депутат.

Передувало сесії засідання постійних комісій та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання. Тому у ході засідання конструктивно і злагоджено було прийнято багато важливих для Ужгородського району рішень. Серед яких: Про Гутянську початкову школу Ужгородської районної ради, Про Невицьку початкову школу Ужгородської районної ради, Про проведення конкурсу на визначення опорних закладів освіти серед закладів загальної середньої освіти Ужгородського району, Про Програму підтримки територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області на 2020-2021 роки, Про Програму покращення рівня обслуговування військовозобов’язаних і призовників Ужгородським об’єднаним міським військовим комісаріатом на 2020-2021 роки, Про Програму профілактики злочинності, забезпечення громадської безпеки і порядку на території Ужгородського району на 2020 – 2021 роки.

Внесено зміни до програми «Турбота», «Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області» та інших.

Районні обранці також внесли зміни до районного бюджету та перерозподілили кошти для потреб першої необхідності.

Також сьогодні районна рада поповнилася ще одним депутатом: до своїх повноважень приступив Ковач Габор Габорович.

Остання зміна сторінки: 05-06-2020 12:50