Відбувся мітинг пам’яті «Запали свічку»

У рамках районних заходів із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада в центрі села  Худльово відбувся мітинг пам’яті «Запали свічку».

Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськість здійснили покладання траурних композицій з квітів та запалили свічки для вшанування світлої пам’яті жертв страшних подій в Україні.

Учасники мітингу-пам’яті вшанували закатованих українців в роки голодоморів хвилиною мовчання. Священник місцевої церкви провів панахиду, до молитви долучилися спільнота матерів та всі учасники мітингу – пам’яті.

Працівники будинку культури підготували тематичну програму, де учасники художньої самодіяльності читали вірші про голодомор, спільнота матерів виконала ряд молитовних пісень.

Остання зміна сторінки: 25-11-2019 14:52