Вячеслав Дворський зустрівся із жителями села Кам’яниця

27 лютого 2020 року в с. Кам’яниця в приміщенні сільської ради відбувся виїзний прийом громадян голови Ужгородської райдержадміністрації Вячеслава Дворського, в якому взяли участь сільський голова, депутати, працівники бюджетних установ та жителі.

На прийомі присутні вчителі та директор школи звернулися із наболілою проблематикою - будівництво в с. Кам’яниця нової загальноосвітньої школи, а також включення місцевої школи в перелік опорних. Піднято питання щодо виділення коштів на ремонт дорожнього покриття в с. Гута.

Також порушувались питання щодо строків будівництва нової амбулаторії, можливості отримання субсидії, забезпечення  інваліда ІІ групи безкоштовними ліками, надходження податків від підприємств, які розташовані на території сільської ради та інші.

Під час заходу відбувся конструктивний діалог, голова райдержадміністрації  вислухав кожного, хто звернувся та надав детальні пояснення. Всі проблемні  питання взято на контроль.

Остання зміна сторінки: 27-02-2020 18:08