Видалення аварійних дерев на контролі РДА

На ділянці автодороги  біля с.Кам’яниця Ужгородського району проводяться планові роботи по видаленню аварійно-небезпечних дерев, що ростуть в безпосередній близькості до дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород і створюють реальну загрозу майну, здоров’ю і життю громадян .

З метою контролю та координації видалення аварійних дерев сьогодні голова райдержадміністрації  Вячеслав Дворський виїхав на місце та особисто перевірив хід виконання.

На ділянці дороги ускладнено рух, проїзд забезпечений по одній смузі. Для уникнення створення аварійних ситуацій та запобіганню скоєння ДТП на цій ділянці автодороги проводиться регулювання дорожнього руху працівниками патрульної поліції, за що висловлюємо подяку начальнику Управління патрульної поліції в Закарптській області Юрію Марценишину. Одночасно проводиться розчистка залізничних колій.

Питання про видалення аварійно-небезпечних дерев вздовж автомобільної дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород прийнято на розглядалося комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації 11 березня 2020 року.

Остання зміна сторінки: 27-03-2020 13:52