Ювілейна персональна виставка творів Федора Манайла

Ювілейна персональна виставка творів Федора Манайла (1910-1978) присвячена 110-ій річниці з дня народження митця відкрилася, 26 листопада, в обласному музеї ім. Бокшая в Ужгороді. Відвідав ювілейну ретроспективну виставку і Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА.

Для виставки відібрали визначні твори художника, які є найбільш знаковими та характерними для кожного з творчих періодів, починаючи з 1930-х років аж до 1977 року.

Виставка до ювілею художника Федора Манайла почалася з виступу Закарпатського народного хору, продовжили відкриття виступи мистецтвознавців, художників, та поетів.

Упродовж відкриття відвідувачі могли оглянути роботи живопису Федора Манайла, а також декоративно-прикладне мистецтво (гравіровані дині), графіку, ескізи монументального мистецтва. Біля робіт є QR-коди, за якими можна дізнатися інформацію про них, коли вони створені та на яких виставках представлені. Оглянути експозицію можна до 20 грудня.

Остання зміна сторінки: 29-11-2021 08:48