З 03 лютого у школах Ужгородського району карантин

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 31 січня, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На порядок денний засідання було винесено питання про епідемічну ситуацію по захворюваності на грип та ГРВІ в Ужгородському районі.

Через захворюваність на застуду й грип у закладах загальної середньої освіти району відсутні 21,1% школярів, тому комісією прийнято рішення призупинити навчання у всіх закладах освіти району, включаючи початкову школу (НВК), починаючи з 03 лютого 2020 року, терміном на 14 календарних днів.

Крім того, головам Середнянської селищної та сільських рад необхідно ввести обмежувальні заходи в населених пунктах району в частині посиленого протиепідемічного режиму в усіх закладах, установах, організаціях незалежно від форм власності; проводити щоденний моніторинг відвідування дітей та призупиняти відвідування ДНЗ при відсутності в них більше 20% дітей по захворюваності на грип та ГРВІ. Призупинити проведення масових заходів.

В період епідемічної ситуації обмежити проведення масових заходів у закладах культури району та призупинити відвідування ДШМ при відсутності в них більше 20 % дітей по захворюваності на грип та ГРВІ.

Остання зміна сторінки: 31-01-2020 14:53