З Днем фізичної культури і спорту!

Шановні працівники фізичної культури і спорту, спортсмени, тренери, ветерани галузі та всі прихильники здорового способу життя!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму.

Варто відмітити, що в районі зростає популярність сфери фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють наш край  на найрізноманітніших  спортивних аренах.

Нехай для кожного з вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості. А успіх та перемога стануть вірними супутниками Вашого повсякденного життя.

Здорове і спортивне суспільство – це гідне щасливе майбутнє нашої нації!

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог!

З повагою, голова райдержадміністрації Вячеслав ДВОРСЬКИЙ!

Остання зміна сторінки: 12-09-2020 09:53