Засідала комісія ТЕБ та НС

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Головував –голова Ужгородської райдержадміністрації Вячеслав Дворський.

Розглянули стан епідемічної ситуації в районі в умовах карантинних обмежень.

Прийняли рішення додатково дозволити на території району:

•  регулярні та спеціальні перевезення пасажирів громадським транспортом у приміському сполучені у вихідні (субота, неділя) та святкові дні;
  • роботу басейнів, спа-зон при дотриманні рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, затверджених відповідними постановами Головного державного санітарного лікаря  України;
  • роботу спортивних залів, фітнес-центрів, тренажерних залів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб), дотримуючись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, затверджених відповідними постановами Головного державного санітарного лікаря  України.

Також на засіданні розглянуто питання щодо ліквідації заторів в руслі р.Латориця на території Ужгородського району.

Заслухавши інформацію з питання порядку денного, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, беручи до уваги протокол засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Закарпатської облдержадміністрації 21.07.2020 №15, з метою реагування, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного характеру, створення нормальних та безпечних умов життєдіяльності населення району, з урахуванням обговорення, комісія вирішила визнати, що ситуація, яка склалася на території району, у зв’язку із утворенням заторів в руслі  річки Латориця є надзвичайною ситуацією, яка є складовою надзвичайної ситуації природного характеру об’єктового рівня.

З метою захисту від шкідливої дії вод сільськогосподарських угідь, регулювання русел річок та потічків, створення безпечних умов життєдіяльності населення, охорони навколишнього природного середовища  райдержадміністрації,  у зв’язку із нагальною потребою ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації  -  ліквідації  (екологічного покращення) заторів в руслі р.Латориця на території Ужгородського району згідно проектно-кошторисної документації, забезпечивши відповідне фінансування виконання робіт.

Остання зміна сторінки: 23-07-2020 16:08