Засідала комісія з розгляду заяв щодо надання кредитів

27 січня відбулося засідання комісії з розгляду заяв щодо надання кредитів за програмою індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім на 2016-2020 роки». Участь в якій взяли перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, начальник районного відділу капітального будівництва Лариса Ворю, заступник начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Віктор Шелельо, начальник фінансового управління Ольга Ящищак, головні спеціалісти відділу регіонального розвитку Лілія Москалюк та Тетяна Мазур, головний спеціаліст з правової роботи райдержадміністрації Юлія Багара.

На порядку денному присутні розглянули 3 заяви жителів району з надання їм пільгових кредитів, зокрема, для ремонту даху із заміною покрівлі та для утеплення фасаду житлового будинку. Про прийняті рішення заявники будуть повідомлені в установленому порядку.

Основною метою Програми є реалізація державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості та поліпшення житлово-побутових умов проживання у житлових будинках.

Остання зміна сторінки: 27-01-2020 16:21