Засідала робоча група з питання сприяння розвитку системи надання адміністративних послуг

З метою реалізації державної  політики у сфері реформування системи надання адміністративних послуг та децентралізації, ефективної співпраці між райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування щодо забезпечення надання адміністративних послуг розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04 серпня 2020 року №230 завтердежно план заходів та  утворено спільну робочу групу з питань сприяння розвитку системи надання адміністративних послуг.  До складу робочої групи увійшли представники райдержадміністрації, районної ради, об’єднаних територіальних громад району та керівник ЦНАПу Ужгородскої міської ради.

Сьогодні члени робочої групи провели своє перше засідання під час якого обговорено питання підготовки до трансформації ЦНАПу.

Опрацювали питання щодо стану спроможності та готовності органів місцевого самоврядування, у тому числі ОТГ, забезпечити надання адміністративних послуг на відповідній території в обсягах та у спосіб, передбачений чинним законодавством, у зв’язку з передачею їм повноважень РДА з організації надання адміністративних послуг у процесі реформування державного управління, а також шляхи і перспективи трансформації ЦНАП РДА у ЦНАП ОТГ.

Обговорено питання налагодження ефективної роботи спільної групи, варіанти будівель комунальної власності, які відповідають вимогам, для розміщення там ЦНАПу, інші важливі питання.

Остання зміна сторінки: 17-08-2020 16:30