Засідання  комісії  з розгляду питань погодження відключення споживачів від електроенергії

Сьогодні, 6 червня, відбулось чергове засідання  комісії  з розгляду питань  погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району.

Заступник начальника Ужгородської районної військової адміністрації  Христина Мацко, відкриваючи  засідання комісії, зазначила, що районна влада усвідомлює, що сьогодні ряд споживачів юридичних осіб району опинились у скрутному фінансово-економічному становищі і мають заборгованість перед енергопостачальною організацією. Відтак, кожне звернення учасників роздрібного ринку електроенергії щодо відключення споживачів ретельно вивчається та розглядається членами комісії. Зокрема, суб’єкти господарювання, можуть реструктуризувати заборгованість, скористатись пільговими кредитами, запровадженими урядом України на період воєнного стану.

Комісією, враховуючи результати  розгляду звернень учасників роздрібного ринку електроенергії, прийнято  відповідні рішення.

Вчергове закликаємо усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані послуги. Економіка країни важлива, особливо в цей непростий воєнний час.

Остання зміна сторінки: 07-06-2022 10:35