Засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району

Під головуванням начальника відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури та екології Романа Хайнаса відбулося засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району.

Насьогодні ряд споживачів юридичних осіб району опинились у скрутному фінансово-економічному становищі і мають заборгованість перед енергопостачальною організацією, тому кожне звернення учасників роздрібного ринку електроенергії щодо відключення споживачів ретельно вивчається та розглядається членами комісії.

Під час засідання комісія розглянула 178 непобутових споживачів, які боргують за сплату електроенергії та прийняла відповідні рішення.

Отже, було вирішено з 178 непобутових споживачів 46 виключити з списку, адже сорок боржників сплатили борг повністю, а шість потрапляє у перелік установ і організацій, відключати електроенергію яким заборонено, згідно пункту 8 Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану, затверджене наказом Міненергетики від 13.04.2022 р. № 148.

Остання зміна сторінки: 31-10-2022 13:09