Здійснено комісійний виїзд на Андріївське водосховище

З метою захисту від шкідливої дії вод сільськогосподарських угідь, регулювання русел річок та потічків, берегоукріплення та розчистки водовідвідних каналів, створення безпечних умов життєдіяльності населення району, охорони навколишнього природного середовища, сьогодні (07.09.2020) здійснено комісійний виїзд на територію Ірлявської сільської ради щодо встановлення відповідного рівня води (водоспуску) для проведення робіт із капітального ремонту з відновлення водоскидної споруди Андріївського водосховища для захисту сільськогосподарських угідь та населення від підтоплення.

Участь у роботі комісії взяли завідувач сектору цивільного захисту РДА Малко Роман, головний спеціаліст сектору ЦЗ Булина Наталія, начальник відділу капітального будівництва Ворю Лариса, голова асоціації «Рибалок» Палінчак Остап, працівники аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України у Закарпатській області, управління державного агентства рибного господарства у Закарпатській області, Ужгородського МУВГ, Ужгородського районного відділення поліції УВП ГУНП у Закарпатській області, Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса.

Остання зміна сторінки: 07-09-2020 16:04