Зустріч з директорами шкіл

25 лютого 2020 року в райдержадміністрації відбулася нарада з директорами навчальних закладів району, на якій були присутні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, голова районної ради Руслан Чорнак, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Рената Манайло-Приходько, керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк та начальник відділу освіти райдержадміністрації Маріанна Михайлишина.

Порядок денний передбачав розгляд ряду актуальних освітянських питань, зокрема новації в законодавстві щодо створення опорних шкіл, оптимізації мережі навчальних закладів,  оскільки це крок до вдосконалення якості та доступності середньої освіти. Мова йде не про закриття шкіл, а про створення і розвиток належної мережі навчальних закладів.

На сьогоднішній день в районі визначено 4 опорні школи: Середнянська, Коритнянська, Худлівська та Концівська. Проте цей перелік не є вичерпним, адже у процесі дотримання необхідних критеріїв, число опорних шкіл в районі буде збільшуватися.

На нараді обговорювались питання матеріально-технічної бази освітніх закладів. Також увага була приділена узгодженню спільних дій по важливому напрямку роботи – організації гарячого харчування та забезпечення підвезення учнів до навчальних закладів.

Голова райдержадміністрації наголосив присутнім що завжди готовий до співпраці й відкритий для діалогу.

Остання зміна сторінки: 25-02-2020 17:54