Перемога на конкурсі імені Миколи Сича

28 листопада 2019 року на базі Ужгородської ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського було проведено ІІІ Відкритий конкурс учнів молодших класів відділу духових та ударних інструментів імені Миколи Сича. У конкурсній програмі брали участь учні відділів духових інструментів мистецьких шкіл Ужгородського куща. Приємно відзначити, що за рішенням журі  конкурсу (голова журі - завідуючий відділом «Оркестрові духові та ударні інструменти» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора, заслужений артист України Ференц Томич) перше місце зайняв учень Середнянської ДШМ Курта Даніел (флейта, клас викладача Полачек Оніки Юріївни, концертмейстер Бобак Ольга Михайлівна). Щиро вітаємо переможця та викладачів школи з перемогою і бажаємо подальших успішних виступів і нових перемог!

Остання зміна сторінки: 29-11-2019 11:53